Strona Główna Audycje Program Lista Ludzie Księga Gości
Historia Dźwięki Galeria Playlista Linki Kontakt Archeo

Znajdziesz tutaj to wszystko co powinieneś wiedzieć, a co jest w miarę nowe...

     20 godzin Aferowej muzyki     

Od pierwszego września 2002 roku Radio Afera pierwszy raz w swojej długiej historii rozpoczyna nadawanie 20 godzinnego programu. Od tego dnia program zaczynać będziemy od godziny 6 rano i pozostaniemy z wami do 2 w nocy. Wyjątek stanowi sobota i niedziela - w te dni program nadajemy od 8.00 - 2.00.

/Big/


     Kolejnych 7 lat :-)     

Mamy już 31 lat za sobą, a kolejnych 7 znów przed nami :-). Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji uchwałą z dnia 21.03.2002 r. przyznała nam koncesję na kolejnych 7 lat. Miejmy nadzieję, że będą one szczęśliwe :-)))))

/Big/


     Radio Afera normalne inaczej!     

Nagrodę "Grają inaczej" przyznawaną przez polskie wytwórnie płytowe otrzymało w czasie ostatnich targów branży radiowej "Radio Conference Poland" nasze radio. Zdania w redakcji co do podstaw wyróżnienia są rozbieżne. Redakcja muzyczna twierdzi, że laur jest efektem koszykarskich talentów niektórych jej członków. Oto algorytm:

{Begin if "przychodzi Britnej Świrs do Afery"

then "Rzucamy do kosza"

else "idziemy do domu"

End}.

Zwolennicy wykładni jezykowej zwracają jednak uwagę na pułapki kryjące się w zwrocie "Grający inaczej", ze wskazaniem na "GRAJĄCYCH", ewentualnie na "INACZEJ". Być może chodzi po prostu o nasze nocne przerwy w emisji. Od 24. do 6. rano rzeczywiscie gramy inaczej.

/rav/Data ostatniej aktualizacji: 14.10.2002 r. (c)BigBeat. Grafika: Piternet.
Spamu NIET !