Audycje Program Lista Ludzie Nowości Księga Gości
Historia Dźwięki Galeria Playlista Linki Kontakt Archeo

     Powrót do przeszeszlosci     

Oto strona Radia Afera Anno Domini 2002! Milego ogladania!


     Posłuchaj na 98,6 -->- Letarg -- wtorek 23:00     

muzyka alternatywnych stanów świadomości
W letarg wprowadzają nas różne czynniki. Program "Letarg" w "Aferze" ma na celu zastąpić wszelkie środki dozwolone i trochę mniej dozwolone i wprowadzić was w nieco nierzeczywisty stan umysłu i zabierając co wtorek w daleką podróż po której rzeczywistość wydaje się banalna. Bez dwóch słów "Letarg" to program z muzyką alternatywną.Choć tym dumnym terminem określa się dziś wiele rzeczy,w tym przypadku chodzi o rzeczywistą muzyczną półkę alternatywną,na której obok siebie harmonijnie funkcjonują nowa elektronika, post-rock, avant pop i wiele pokrewnych poszukujących kierunków. Elementem który łączy muzyczne ciekawostki z wtorkowego wieczoru jest przeważnie transowy,specyficznie kameralny,nieco nierealny klimat,a także otwartość na eksperymenty i poszukiwania. Program letarg to stanowcza opozycja wobec łomotu gitar i zdzierania gardeł pod hasłem:muzyka z krwi i kości; wielominutowych "napuszonych" solówek i muzycznego betonu powielającego od dziesięcioleci te same "święte" wzorce. To muzyka "otwartych" mózgów i wyszukanych emocji.
Prowadzi: Wojtek Terpiłowski

...poczytaj o innych


     Afera NieTylko na 98,6 Rock FM     

Gramy !

Teraz więcej osób może jednocześnie słuchać Radia Afera przez internet. Jest coś dla modemowców (strumień 32 kbps MONO) oraz tych, co mają stałe łącza (strumień 64 kbps MONO).Posłuchaj nas na 98,6 MHz w Poznaniu, a w internecie:

STRUMIEŃ 32 kbps MONO
STRUMIEŃ 64 kbps MONO
STRUMIEŃ 128 kbps STEREO - TEST


     Nowa Ramówka     

Od 30 września zmienia się nasza ramówka. Tym samym niektóre Wasze ulubione audycje zmieniają porę emisji. Sprawdź kiedy pojawia się na 98,6 MHz twoja ulubiona audycja.

...sprawdź


     POGOTOWIE MIESZKANIOWE w Radiu Afera     

Szukasz stancji, mieszkania, pokoju ?

Chcesz wynająć lokal studentowi ?

Zgłoś nam swoją ofertę ! Zgłoszenia przyjmujemy codziennie od 16 do 17 pod numerem telefonu 875 02 13. Oferty czytamy na antenie od poniedziałku do piątku o 17.30.


     Powiadom o aktualizacji     

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o zmianach na naszej stronie wypełnij i wyślij poniższy formularz...

Nick:   
E-Mail:


Wypisz się !

Data ostatniej aktualizacji: 14.10.2002 r. (c)BigBeat. Grafika: Piternet.
Spamu NIET !