Audycje Program Lista Ludzie Nowości Księga Gości
Historia Dźwięki Galeria Playlista Linki Kontakt Archeo

     Powrót do przeszeszlosci     

Oto strona Radia Afera Anno Domini 2002! Milego ogladania!


     Posłuchaj na 98,6 -->- Thrashing Madness -- piątek - 23:00 - 2:00     

to, jak nie trudno się domyślić, audycja poświęcona wyłącznie szeroko pojętej muzyce metalowej. Przez trzy godziny w noc z piątku na sobotę Radio Afera oddawane jest w ręce metalowego audytorium, które od ponad 11. lat terroryzuje sąsiadów najlepszą muzyką metalową z całego niemal świata. Death, black, thrash, symphonic, retro, prog, heavy, power, czy gothic metal, a także industrial, noise, hardcore, grind, mince oraz wszystko to, co nie podoba się twoim rodzicom, kolegom czesanym na bok i starszym paniom znajduje swoje miejsce w Thrashing Madness. Nazwa zobowiązuje! Współpracując z największymi wytwórniami fonograficznymi branży metalowej z kraju, jak i z zagranicy, gramy często pozycje, które swą sklepową premierę będą miały nawet po kilku miesiącach od tej w Thrashing Madness. Często zdarza się też tak, iż niektóre albumy prezentowane w Thrashing Madness z różnym przyczyn w naszym kraju nie są w ogóle dostępne, a jedyną możliwością zapoznania się z nimi jest nasza skromna audycja. Nie da się też ukryć, iż Thrashing Madness to jedyny prawdziwie metalowy program w Poznaniu oraz - co stwierdzamy z przykrością - jedyne w tym mieście rzetelne źródło informacji o tym, co dzieje się w metalowym świecie. Thrashing Madness to również wywiady z największymi nazwami muzyki metalowej z Polski i zagranicy, relacje z koncertów, tras i znanych festiwali krajowych i europejskich, konkursy, stałe punkty programu ("W Kręgu Czapli", "Bulgot Grindu", "Lata 20., lata 30.", newsy, etc.) oraz dużo humoru, recenzji, komentarzy, brzęku stali i dźwiękowego ekstremizmu! Częste telefony od słuchaczy i pytania, na które chętnie odpowiadamy, pozwalają nam sądzić, że Thrashing Madness, mimo iż adresowany do wyspecjalizowanego grona odbiorców, cieszy się sporą popularnością wśród młodych ludzi, dla których niekoniecznie MTV musi być wyznacznikiem muzycznego gustu. Trudno też nie zauważyć, że to właśnie w tej muzyce Polska ma sporo do powiedzenia. Dlatego też tych wszystkich z Was, którzy aktywnie wspierają Thrashing Madness oraz tych, którzy dopiero zaczynają swą metalową edukację, zachęcam do dalszego eksplorowania świata muzyki metalowej. Thrashing Madness z pewnością jest tego dobrym źródłem. Keep thrashing!

Wszelkie pytania, opinie, propozycje i kwiaty prosimy przesyłać na adres:
bartosz.donarski@afera.com.pl
Prowadzą: Bartosz Donarski, Szymon Kropaczewski, Leszek Malendowski

...poczytaj o innych


     Afera NieTylko na 98,6 Rock FM     

Gramy !

Teraz więcej osób może jednocześnie słuchać Radia Afera przez internet. Jest coś dla modemowców (strumień 32 kbps MONO) oraz tych, co mają stałe łącza (strumień 64 kbps MONO).Posłuchaj nas na 98,6 MHz w Poznaniu, a w internecie:

STRUMIEŃ 32 kbps MONO
STRUMIEŃ 64 kbps MONO
STRUMIEŃ 128 kbps STEREO - TEST


     Nowa Ramówka     

Od 30 września zmienia się nasza ramówka. Tym samym niektóre Wasze ulubione audycje zmieniają porę emisji. Sprawdź kiedy pojawia się na 98,6 MHz twoja ulubiona audycja.

...sprawdź


     POGOTOWIE MIESZKANIOWE w Radiu Afera     

Szukasz stancji, mieszkania, pokoju ?

Chcesz wynająć lokal studentowi ?

Zgłoś nam swoją ofertę ! Zgłoszenia przyjmujemy codziennie od 16 do 17 pod numerem telefonu 875 02 13. Oferty czytamy na antenie od poniedziałku do piątku o 17.30.


     Powiadom o aktualizacji     

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o zmianach na naszej stronie wypełnij i wyślij poniższy formularz...

Nick:   
E-Mail:


Wypisz się !

Data ostatniej aktualizacji: 14.10.2002 r. (c)BigBeat. Grafika: Piternet.
Spamu NIET !